• Návšteva Hornozemplínskej knižnice

• Do fotogalérie bol pridaný nový album Návšteva Hornozemplínskej knižnice.

Dňa 16. 05. 2022 žiaci 1. stupňa navštívili Hornozemplínsku knižnicu vo Vranove nad Topľou. Zamestnanci knižnice pripravili pre našich žiakov pútavú dramatizáciu rozprávky "Ako išlo vajce na vandrovku". Žiaci si sami vyskúšali roly bábkohercov a priamo zahrali svojim spolužiakom bábkové divadlo. Po predstavení si pozreli ďalšie oddelenia knižnice pre dospelých a oddelenie špeciálnych služieb. Samozrejme, že mali aj dostatok času na vyhľadanie svojej obľúbenej knižky, z ktorej si mohli prečítať aspoň krátky úryvok. Ani detský kútik nebol nepovšimnutý - aj tam sa mnohým páčilo. Tešíme sa na najbližšiu návštevu.