• Vážení rodičia, žiaci, priatelia školy

Pozývame Vás na karneval 29.01.2023 o 14.00 hod. do sály Obecného úradu v Holčíkovciach.

Tešíme sa na Vás

• Šaliansky Maťko 2023

•    Našich žiakov zaujíma aj literatúra. Svedčí o tom  súťaž v prednese povestí - Šaliansky Maťko. Tá sa na našej škole uskutočnila 19. januára 2023. Žiaci 1. aj 2. stupňa si pod vedením svojich učiteľov pripravili zaujímavé - veselé i smutné povesti, ktoré nám prednášali. U tých menších ešte bola vidieť aj tréma, ale všetci účinkujúci to napokon zvládli na výbornú. Súťažilo sa v troch kategóriách a tu sú výsledky:

I. kategória - žiaci 2. a 3. ročníka

1. miesto - Liliana Bučková - 3. r.

2. miesto - Sebastián Sabol - 3. r.

3. miesto - Dominik Baziľák a Slavomír Cichý - 3. r.

II. kategória - žiaci 4. a 5. ročníka

1. miesto - Katarína Vavreková - 5. r.

2. miesto - Peter Lukáč - 4. r. a Lukáš Zeleňák - 5. r.

III. kategória - žiaci 6. a 7. ročníka

1. miesto - Tatiana Jenčová - 7. r.

Porota mala ťažké rozhodovanie, ale napokon vybrala tých najlepších.

Všetkým recitátorom ďakujeme za umelecký zážitok a víťazkám prajeme veľa úspechov v okresnom kole.

• Vyhodnotenie súťaží

•     V januári sme ocenili žiakov, ktorí našu školu v mesiacoch november - december 2022 úspešne reprezentovali a získali pekné umiestnenia.

V termíne od 7. do 11. novembra 2022 sa žiaci 2. - 9. ročníka zapojili do informatickej súťaže iBobor. Úspešnými riešiteľmi boli: Lukáš Zeleňák - 5. ročník, Alžbeta Jenčová - 9. ročník, Marek Lukča - 9. ročník, Samuel Takáč - 9. ročník.

16. novembra 2022 dievčatá - Barbora Porvazníková - 6. r., Kristína Klapáková - 9. r. a Dominika Lukčová - 9. r. sa na okresnom kole v stolnom tenise umiestnili na peknom 3. mieste.

V dňoch 7. - 8. 12.2022 sa konalo školské kolo Pytagoriády. Naši úspešní riešitelia Jozef Dydňanský - 3. r., Lukáš Zeleňák - 5. r. a Erik Babinský - 8. r. nás budú reprezentovali na okresnom kole vo Vranove nad Topľou.

Všetkým úspešným žiakom gratulujeme a tešíme sa na ďalšie pekné umiestnenia.

• Zmeny v platbách za stravovanie v školskej jedálni

• Pozor zmena - údaje potrebné k spárovaniu platieb je potrebné zadávať v časti INFORMÁCIE PRE PRÍJEMCU v tvare  meno, priezvisko, ZŠ alebo MŠ a trieda. (nie do variabilného symbolu)!

Vážení rodičia,

Školská jedáleň pri ZŠ Holčíkovce oznamuje, že od 01.01.2023 bude možnosť platiť stravné na účet školskej jedálne

IBAN: SK 6811000000002627018270

Variabilný symbol  Informácie pre príjemcu: meno a priezvisko stravníka + trieda

• Každý stravník musí mať uhradenú stravu mesiac vopred k 20.dňu v mesiaci
            • STRAVNÉ PODĽA FINANČNÉHO PÁSMA k 01.01.2023

ZŠ 1. – 4.         1,30 €

ZŠ 5. – 9.         1,50 €

MŠ - desiata/obed/olovrant :  0,40 + 1,00 + 0,30 = 1,70  €

• Počet dní : Január 23         -   17 dní

Február 23      -   20 dní

Marec 23         -   18 dní

Apríl 23            -   16 dní

Máj 23              -   21 dní

Jún 23               -   22 dní

• ZŠ 1. – 4.  – január + február 23       37 dní x 1,30 € = 48,10 €
            • ZŠ 5. – 9.  -  január + február 23       37 dní x 1,50 € = 55,50

Stravné za január + február 2023 vyplatiť prosím do 20.01.2023!

Možnosť platby za obedy v hotovosti ostáva aj naďalej v platnosti každý piatok v kancelárii hospodárky školy.

V Holčíkovciach 3.1.2023                                     Ing. Halasová Adriana

vedúca ŠJ